Poznaj naszą ofertę

Meble
na wymiar

Strona Główna / Meble Pokojowe

01

delimiter image

Oferta

Od samego początku naszej działaności specjalizujemy się również w projektowaniu, produkcji i montażu mebli na wymiar do wszelkiego rodzaju pokoi, salonów dziennych oraz łazienek. Niezależnie od pomieszczenia jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienie ze strony Klienta, z gwarancją najwyższej jakości i terminowej realizacji projektu.

Dzięki nowoczesnym programom komputerowym nasi konsultanci już na pierwszym spotkaniu z Klientem mogą przedstawić propozycję projektu mebli dopasowanych do konkretnego wnętrza i jego stylu – wraz z wyborem odpowiednich materiałów w określonym kolorze oraz z wyceną i szacowanym terminem realizacji.

Istotnym segmentem naszej działalności jest również obsługa Klientów biznesowych zwłaszcza z branży HORECA. Dla tej grupy Klientów (B2B) posiadamy dedykowaną ofertę uwzględniającą kompleksową realizację wyposażenia meblowego np. lokali gastronomicznych, pokoi hotelowych i różnego rodzaju pomieszczeń biurowych.

Dzięki naszej nowoczesnej stolarni, która spełnia wszystkie najwyższe standardy w produkcji mebli, możemy  zrealizować dla Klienta dowolnie zaprojektowane meble nawet przez najbardziej wymagającego architekta wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu. Zadbamy o Państwa satysfakcję!

02

delimiter image

Meble

Image module
Meble do pokoju dziennego

Meble do salonów muszą być atrakcyjne ale przede wszystkim wygodne! Dlatego szczególną uwagę przy ich projektowaniu kładziemy na aspekt funkcjonalny.

Image module
Meble łazienkowe

Pomieszczenia w łazienkach są stosunkowo trudne w ich aranżacji. Nasi doświadczeni projektanci potrafią dopasować meble do wymagań klienta również w mniejszych pomieszczeniach.

Image module
Stoły i krzesła

Nie ma wątpliwości, że stół i krzesła są najczęściej wybieranym miejscem domowych spotkań. Dlatego w Alwood szczególną uwagę zwracamy na ich trwałość i bezpieczeństwo.

Image module
Szafki i komody

Komody to nieodzowny element wystroju każdego wnętrza. Często nie jest tylko miejscem w który chowamy przedmioty – ale pełni również funkcję ozdobną i wypełnia pustą przestrzeń.

Image module
Meble do biur i lokali

Od ponad 20 lat jesteśmy producentem mebli również na potrzeby biznesu. Projektujemy i montujemy meble na  do biur i lokali gospodarczych, w których prowadzona jest działalność.

Image module
Meble z łóżkami do hoteli i moteli

Dzięki własnej stolarni i zespołowi doświadczonych pracowników możemy terminowo zrealizować duże  zamówienia na produkcję i montaż mebli również dla tak wymagających obiektów jakim są hotele.

3

delimiter image

Zapytanie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nasza ofertą zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci są do dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze odpowiednich rozwiązań oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

*

*

*

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alwood Sp. z o.o., w celu udzielenia mi odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam zgodnie z polityką prywatności.

  • (032) 266 21 43
  • (+48) 501 742 999
  • meble@alwood.pl
  • SALON: GALERIA WNĘTRZ HOME CONCEPT, ROŹDZIEŃSKIEGO 191,
    40-315 KATOWICE (LOKAL 55)