Poznaj naszą ofertę

Szafy
na wymiar

01

delimiter image

Oferta

W ramach kompleksowej oferty projektujemy, produkujemy i montujemy szafy pod wymiar na indywidualne zamówienie. Spełniamy najwyższe standardy w produkcji oraz oferujemy profesjonalny montaż szaf u Klienta.

Naszą misją jest profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie mebli do Twojego wnętrza. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały, a nasze meble cechuje prostota i perfekcja wykończenia. Jesteśmy polskim producentem mebli, który przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku, zdobył odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by tworzyć meble najwyższej jakości.

Zdecydowaliśmy się na produkowanie mebli na wymiar. Dlaczego? Ponieważ zawsze są unikalne i wyjątkowe, dopasowane dokładnie do potrzeb i wizji klienta.

Zapewniamy Państwa, że nasz cały asortyment, obejmujący meble hotelowe i biurowe, kuchnie na wymiar oraz szafy do zabudowy spełnia najwyższe standardy.

Naszą domeną są meble hotelowe i kuchenne, ale zajmujemy się również produkcją mebli dziennych do pokoi i biur.

Ponadto specjalizujemy się w produkcji szaf do zabudowy z przesuwanymi drzwiami które realizujemy na wymiar, zgodnie z życzeniem klienta.

Dbamy o najwyższe standardy produkcji oraz montujemy meble w szybki, solidny i w pełni profesjonalny sposób.
Realizujemy pomiary i montaże na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

To meble stworzone z precyzją – od projektu po montaż.

02

delimiter image

Szafy

Image module
Szafy z drzwiami suwanymi

Oferujemy szafy z drzwiami przesuwnymi, które uporządkują Państwa przestrzeń. Realizujemy meble pod wymiar z uwzględnieniem materiałów i stylu panującego w danym wnętrzu z atrakcyjnymi wykończeniami dla drzwi i paneli.

Image module
Szafy do zabudowy

Nasze szafy, charakteryzują się praktycznie nieograniczoną ilością możliwości kombinacji zabudowy. Nasi specjaliści doradzą Państwu w kwestii wyboru najlepszej opcji. Dzięki własnej stolarni, mamy pełną kontrolę nad procesem powstawania finalnego produktu.

Image module
Szafy z drzwiami otwieranymi

Tradycyjne rozwiązanie jakim są drzwi otwierane w szafie pełni również praktyczne funkcje zwłaszcza przy wąskiej zabudowie lub płytkim wnętrzu. Drzwi w szafce pozwalają korzystać z niej jednocześnie dwum osobom – są więc idealne dla par np. w sypialni.

Image module
Szafy narożne otwarte lub z drzwiami

Szafy tego typu pozwalają lepiej zagospodarować przestrzeń zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach. Szafy narożne wyglądem przypominają literę „L” i można w nich stosować drzwi przesuwne lub nie instalować ich w ogóle.

3

delimiter image

Zapytanie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nasza ofertą zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci są do dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze odpowiednich rozwiązań oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

*

*

*

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alwood Sp. z o.o., w celu udzielenia mi odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam zgodnie z polityką prywatności.

  • (032) 266 21 43
  • (+48) 501 742 999
  • meble@alwood.pl
  • SALON: GALERIA WNĘTRZ HOME CONCEPT, ROŹDZIEŃSKIEGO 191,
    40-315 KATOWICE (LOKAL 55)