Poznaj naszą ofertę

Kuchnia
na wymiar

Strona Główna / Meble Kuchenne

01

delimiter image

Oferta

Oferujemy meble kuchenne i dzienne na wymiar z wykończeniami najwyższej jakości. W ramach kompleksowej oferty projektujemy, produkujemy i montujemy meble na indywidualne zamówienie Klienta.

W przypadku mebli kuchennych na wymiar, nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia. To meble dostosowują się do wnętrza, nigdy odwrotnie. Stanowi to dużą wygodę i ułatwienie – ciężko wyobrazić sobie sytuacje, kiedy kupiony, gotowy zestaw mebli nie pasuje do przyszłej kuchni.

Trzeba mocno główkować jak to rozwiązać, a nie jest to wcale ani łatwe, ani szybkie. Kuchnie na wymiar to idealne rozwiązanie nie tylko dla problematycznych czy małych pomieszczeń, ale dla każdego, kto chce stworzyć unikalne wnętrze.

Ograniczeniem jakie może zaistnieć w projektowaniu kuchni jest wyobraźnia. Dołożymy wszelkich starań, by doradzić Państwu ciekawe rozwiązania i wspólnie stworzyć kuchnie, o jakiej marzycie.

Przy projektowaniu mebli kuchennych na wymiar, warto pamiętać o kilku szczegółach, które znacznie ułatwią późniejsze korzystanie z niej:

  • pamiętaj o doborze wysokości blatów do wzrostu jej użytkowników
  • zadbaj o taką ilość szafek, by bez problemu zmieścił się w nich cały kuchenny sprzęt
  • pomyśl co będzie lepsze – szuflady czy szafki? Tu warto wiąż pod uwagę wielkość całego wnętrza.

Pomożemy Państwu w projektowaniu mebli – ale służymy także pomocą i radą przy aranżacji wnętrz.

Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Państwa satysfakcję.

02

delimiter image

Meble

Meble kuchenne
Fronty ze szkłem z MDF

Oferujemy fronty ze szkłem w ramie aluminiowej lub MDF, które sprawią że meble kuchenne zyskują piękny nowoczesny wygląd oraz stylowe wykończenie.

Płyta meblowa laminowana do kuchni
Płyta meblowa laminowana

Płyta meblowa laminowana z obrzeżem PCV (grubości: 0,5 mm i 2 mm), dzięki systemowi klejenia na gorąco, fronty mają podwyższoną trwałość oraz zyskują dodatkowy walor estetyczny.

fronty drewniane do kuchni
Fronty z drewna naturalnego

Idealna propozycja dla osób ceniących sobie tradycyjny i stonowany wygląd frontów w meblach kuchennych – ale zaprojektowanych w nowoczesnym stylu i z nowoczesnymi rozwiązaniami.

meble lakierowane do kuchni
Fronty lakierowane MDF

Istnieje możliwość wyboru płyty MDF pokryty folią PCV. Proponujemy wybrać front prosty dla nowoczesnych minimalistycznych kuchni lub front frezowany dla stylowych, klasycznych kuchni.

3

delimiter image

Zapytanie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nasza ofertą zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci są do dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze odpowiednich rozwiązań oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

*

*

*

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alwood Sp. z o.o., w celu udzielenia mi odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam zgodnie z polityką prywatności.

  • (+48) 690 596 626
  • meble@alwood.pl
  • SALON: GALERIA WNĘTRZ HOME CONCEPT, ROŹDZIEŃSKIEGO 191,
    40-315 KATOWICE (LOKAL 55)