';

Meble kuchenne na wymiar
– z wykończeniami najwyższej jakości

W ramach kompleksowej oferty projektujemy, produkujemy i montujemy meble kuchenne na indywidualne zamówienie.

W przypadku mebli kuchennych na wymiar, nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia. To meble dostosowują się do wnętrza, nigdy odwrotnie. Stanowi to dużą wygodę i ułatwienie – ciężko wyobrazić sobie sytuacje, kiedy kupiony, gotowy zestaw mebli nie pasuje do przyszłej kuchni.
Trzeba mocno główkować jak to rozwiązać, a nie jest to wcale ani łatwe, ani szybkie.
Kuchnie na wymiar to idealne rozwiązanie nie tylko dla problematycznych czy małych pomieszczeń, ale dla każdego, kto chce stworzyć unikalne wnętrze.

Ograniczeniem jakie może zaistnieć w projektowaniu kuchni jest wyobraźnia. Jednak podczas współpracy z zespołem Systemu Sosnowiec to również nie stanowi problemu. Dołożymy wszelkich starań, by doradzić Państwu ciekawe rozwiązania i wspólnie stworzyć kuchnie, o jakiej marzyliście.

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w domu. Pełni funkcje użytkową i w pewnym sensie wypoczynkową – to tu spotyka się cała rodzina, by podczas wspólnego posiłku podzielić się wrażeniami minionego dnia. Musi być więc to wnętrze nie tylko funkcjonalne, ale także przytulne i komfortowe.

Przy projektowaniu mebli kuchennych na wymiar, warto pamiętać o kilku szczegółach, które znacznie ułatwią późniejsze korzystanie z niej:

  • pamiętaj o doborze wysokości blatów do wzrostu jej użytkowników
  • zadbaj o taką ilość szafek, by bez problemu zmieścił się w nich cały kuchenny sprzęt
  • pomyśl co będzie lepsze – szuflady czy szafki? Tu weź pod uwagę wielkość całego wnętrza

Pomożemy nie tylko w projektowaniu mebli – służymy pomocą i radą także przy aranżacji wnętrz. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Wasze zadowolenie.

Fronty ze szkłem z MDF

Z nowoczesnym wykończeniem dla frontów

Fronty ze szkłem w ramie aluminiowej lub MDF, sprawią że meble kuchenne zyskają piękny wygląd oraz stylowe wykończenie.

Płyta meblowa laminowana

Z wysokimi standardami produkcji

Płyta meblowa laminowana z obrzeżem PCV (grubości: 0,5 mm i 2 mm), dzięki systemowi klejenia na gorąco, fronty mają podwyższoną trwałość oraz zyskują dodatkowy walor estetyczny.

MDF lakierowany

Z perfekcyjnym dopasowaniem do wymiaru i wyglądu

Istnieje możliwość wyboru płyty MDF pokryty folią PCV. Proponujemy wybrać front prosty dla nowoczesnych minimalistycznych kuchni lub front frezowany dla stylowych, klasycznych kuchni.

Przykładowe Realizacje