Poznaj nas lepiej

Firma
Alwood

Strona Główna / O Firmie

01

delimiter image

O Firmie

Firma Alwood to producent mebli na dowolny wymiar, takich jak szafy z drzwiami przesuwnymi i tradycyjnymi (uchylnymi) do zabudowy, narożnymi lub wolnostojącymi, mebli kuchennych oraz dziennych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych (mieszkania, domy) jak i biznesowych działających w branży HoReCa.

Od samego początku działalności sukcesywnie rozwijamy dział produkcji czego rezultatem jest stworzenie nowoczesnej hali, w której powstają wszystkie elementy montażowe naszych szaf i mebli. Dzięki własnym zasobom technologicznym, flocie pojazdów transportowych i doświadczonej kadrze możemy zapewnić Klientom wysoką jakość i terminową realizację zleceń w atrakcyjnej cenowo ofercie.

delimiter image

Meble to nie tylko
funkcjonalność
ale także
ozdoba każdego wnętrza

Image module

Maciej Piątek, prezes

02

delimiter image

Wartości

Zatrudniamy Specjalistów
Tylko doświadczona kadra
Oferujemy rozwój osobisty i zawodowy w naszej firmie. Dbamy i chronimy naszych pracowników. Pracują dla nas tylko najlepsi fachowcy. Gdy zaufasz naszej firmie przekonasz się, że zależy nam także na każdym Kliencie.
Profesjonalne obsługa
Bo klienci są najważniejsi
Naszą najwyższą wartością są nasi stali i przyszli klienci. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi kontrahenci były usatysfakcjonowani z świadczonych przez nas usług dzięki czemu udaje nam się utrzymywać relacje ze stałymi klientami.
Najwyższa Jakość
Tylko markowe produkty
Nasza firma dba o najwyższą jakość realizowanych usług poprzez stosowanie tylko sprawdzonych i pewnych produktów od renomowanych marek. Alwood również producentem profili aluminiowych do szaf i wiemy jak ważna jest jakość w procesie produkcji.
Image module

03

delimiter image

Salon

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego salonu firmowego w Galerii Wnętrz Home Concept w Katowicach. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań zarówno przy wyborze mebli kuchennych jak i szaf przesuwnych na wymiar.

Przy pracach remontowych i wykończeniowych liczy się każdy dzień dlatego już na pierwszym spotkaniu w naszym salonie będziemy mogli ustalić z Państwem wstępny kosztorys, termin realizacji i kwestie logistyczne. Dzięki przygotowanej ekspozycji jest możliwość zobaczenia i przetestowania większości naszych rozwiązań

Image module