Oferta dla biznesu

Systemy
Aluminiowe

Strona Główna / Systemy Aluminiowe

delimiter image

Produkty

Ulotka

Pobierz katalog produktów i dowiedz się więcej o naszych systemach aluminiowych do szaf. W celu zamówienia usługi prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

Systemy Aluminiowe

Firma Alwood jest producentem nowoczesnych systemów aluminiowych do szaf z drzwiami przesuwnymi. Nasza oferta skierowana również do producentów szaf, którzy poszukują konkurencyjnych rozwiązań do szaf.

Kolejną zaletą marki Alwood jest zapewnienie terminowości dostaw. Wszystkie wyprodukowane elementy aluminiowego systemu jak również akcesoria do systemu magazynowane są w jednym miejscu w firmie Alwood, która posada nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Stąd odbywa się dystrybucja na cały kraj. Pod marką Alwood produkowane są dwa aluminiowe systemy do drzwi przesuwnych.

Dzięki tłoczeniu i anodowaniu sytemu Alwood w Polskich fabrykach systemy spełniają standardy najwyższej jakości. Kontrola odbywa się na każdym etapie jego wytwarzania.

Profile anodowane systemów Alwood posiadają powłokę anodowaną o grubości powyżej 15 mikrometrów, wykonaną zgodnie z warunkami certyfikatu QUALIANOD, co zapewnia im odporność antykorozyjną nawet w warunkach podwyższonej wilgotności otoczenia, pod warunkiem zastosowania wodoodpornych wypełnień i gwarantuje długi okres eksploatacji powłoki dekoracyjnej.

System ALU 10

System do produkcji drzwi przesuwnych do szaf wnękowych.

System Venus

System do produkcji drzwi przesuwnych do szaf z wypełnieniem szklanym.

Ramki Aluminiowe

Profile do produkcji aluminiowych frontów w szafkach kuchennych.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 501 742 999