';

Szafy przesuwne
– na wymiar i zabudowy szaf

W ramach kompleksowej oferty projektujemy, produkujemy i montujemy szafy na indywidualne zamówienie.

Naszą misją jest profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie mebli do Twojego wnętrza. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały, a nasze meble cechuje prostota i perfekcja wykończenia. Jesteśmy polskim producentem mebli, który przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku, zdobył odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by tworzyć meble najwyższej jakości.

Zdecydowaliśmy się na produkowanie mebli na wymiar. Dlaczego? Ponieważ zawsze są unikalne i wyjątkowe, dopasowane dokładnie do potrzeb i wizji klienta.
To meble stworzone z precyzją – od projektu po montaż.

Zapewniamy Państwa, że nasz cały asortyment, obejmujący meble hotelowe i biurowe, kuchnie na wymiar oraz szafy do zabudowy spełnia najwyższe standardy.
Naszą domeną są meble hotelowe i kuchenne, ale zajmujemy się również produkcją mebli dziennych do pokoi i biur.
Ponadto specjalizujemy się w produkcji szaf do zabudowy z przesuwanymi drzwiami które realizujemy na wymiar, zgodnie z życzeniem klienta.

Dbamy o najwyższe standardy produkcji oraz montujemy meble w szybki, solidny i w pełni profesjonalny sposób.
Realizujemy pomiary i montaże na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

Szafy z drzwiami suwanymi

Z atrakcyjnymi wykończeniami dla drzwi i paneli

Oferujemy szafy z drzwiami przesuwnymi, które uporządkują Państwa przestrzeń. Realizujemy meble pod wymiar z uwzględnieniem materiałów i stylu panującego w danym wnętrzu.

Szafy do zabudowy

Najwyższe standardy w produkcji oraz profesjonalny montaż

Nasze szafy, charakteryzują się praktycznie nieograniczoną ilością możliwości kombinacji zabudowy. Nasi specjaliści doradzą Państwu w kwestii wyboru najlepszej opcji. Dzięki własnej stolarni, mamy pełną kontrolę nad procesem powstawania finalnego produktu, dzięki czemu szafa będzie wyglądała dokładnie tak, jak życzy sobie tego Klient.

Przykładowe Realizacje